Big Baler HD Serisi Büyük Balya Makineleri

Big Baler HD Serisi Büyük Balya MakineleriAğır Hizmet Tipi Şasi

Yeni şasi; daha yüksek piston kuvvetleri ile oluşan yükleri başarılı şekilde karşılayabilmek, daha yüksek dayanım ve uzun kullanım ömrü sağlayabilmek için çok daha güçlü şekilde dizayn edilmiştir.

Uzun ömürlü şasi sayesinde, makine uzun yıllar bütünlüğünü koruyacak, bu sayede yüksek ikinci el değerine sahip olacaktır.

Ağır yükler için dizayn edilmiş hareket iletim sistemi...

Yüksek torkların taşınmasına uygun, uzun ömürlü verimli hareket iletim sistemi..

SmartShift™ Şanzıman Teknolojisi

Ödüllü SmartShift™ şanzıman teknolojisi, sunduğu çift hız kademeli yapısı sayesinde hem yüksek güçlerde daha pürüzsüz hareket iletimi sağlayabilmekte hem de traktör ve balya makinesi hareket iletim sistemini koruyabilmekte.

Balya odası...

HD serisi balya odası segmentindeki en uzun balya odası; yüksek dış hava sıcaklığı ve uzun çalışma günlerinde dahi, yüksek yoğunluklu ve düzgün şekilli balyaların yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

•4.05 m balya odası ile Plus serisine kıyasla 56 cm daha uzun.Yoğunluk ayar çerçevesi; yoğunluk ayar kapaklarının en ideal kontrolü için dizayn edilmiştir;

•Üst yoğunluk kapağı için, çift etkili hidrolik silindirler sayesinde yay baskısına gerek kalmamıştır.

•Yan sıkıştırma kapakları 2 silindir, üst kapak 3 silindir olmak üzere toplamda 7 adet çift etkili silindir ile kontrol edilmektedir.

•Yüksek hidrolik akış sağlayan, yüksek debili hidrolik pompa sayesinde yoğunluk kapakları hızlı bir şekilde pozisyon olarak bir sonraki balya için hazır hale gelmektedirler.

Yeni tip ana şanzıman...

Comer marka yeni şanzıman, daha yüksek yüklenmelere uygun uzun ömürlü yapısı ve sap-saman birikimini önleyen montaj yeri ile öne çıkmaktadır.

Güç ana güç çıkışı dişlisine iki küçük dişli üzerinden aktarılmakta, bu sayede daha yüksek güç iletimi ve uzun kullanım ömrü garanti edilebilmektedir.

Yeni tip piston...

•Yeni kaynaklı piston dizaynı ile; bir önceki modelin pistonuna göre %55 daha yüksek sıkıştırma gücü geliştirebilmektedir.

•Bir önceki modelde 710 mm olan strok değeri yeni HD modelinde 748.5 mm değerine çıkarılmıştır.

•Yüksek kapasite ve dayanım için, sap tutucular ve bağlantı rotları yenilenmiştir.

Yüksek enerjili volan...

•1.440 d/dk volan hızı

•1080 mm volan çapı

•%230 daha yüksek volan enerjisi (bir önceki modele göre)

•Şanzıman aracılığı ile aşırı yüklenme koruma sistemi yapıldığından volan üzerinde her hangi bir kaydırmalı koruma sistemine gerek kalmamıştır

•Otomatik frenleme sistemi şanzıman (smartshift) aracılığı ile gerçekleşmekte

•Bakım işlemleri sırasında volanı istenilen pozisyonda tutmak için operatör tarafından kontrol edilen, kayışlı fren sistemi

Hidrolik süspansiyon sistemi...

Segmentinde çift akslı olarak, ilk hidrolik süspansiyonlu model olma özelliği.

Hidrolik süspansiyon sistemi, mükemmel zemin uyumu sağlarken, mükemmel ağırlık dağılımı ile birlikte, düşük toprak sıkışması ve yuvarlanma direnci sunar.

Hidrolik süspansiyon sistemi yakıt tüketimine olumlu katkı yapar.

Hidrolik süspansiyon sistemi daha az yer kapladığından, tekerler arası mesafe daha açıktır bu sayede çok daha iyi erişim imkanı sağlanır.

Hidrolik akümülatörler sayesinde mükemmel süspansyon özelliği elde edilir.

IntelliCruise™ Sistemi...

Söz konusu sistemin kullanılabilmesi için; balya makinesi ile eşleştirilecek traktör’ ün ISOBUS Class 3 özelliğine sahip olması gerekmektedir. 2021 Ocak ayı sonrası üretilecek tüm New Holland Büyük Balya Makineleri IntelliCruise™ sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem ile birlikte, elektronik balya uzunluk sistemi de tüm yeni model makinelerde standart hale gelmiştir.

Balyalama işlemi sırasında, Traktör ilerleme hızının, makinenin sap yüklenmesine göre, balya makinesi tarafından otomatik olarak kontrol edilmesine olanak sağlayan sistemin avantajları aşağıdaki gibidir;

Operatörün tecrübesiz olması ve ya yorgun olması durumlarından bağımsız olarak, %9’ a varan iş verimi artışları(ton/saat)

%4’ e varan yakıt tasarrufu,

Daha az operatör yorgunluğu ve operatörün diğer işlere daha iyi odaklanabilme imkanı,

Daha düzgün şekilli ve ayarlanan ölçüde elde edilen tek düze balyalar.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?