TürkTraktör Merdane Kombinasyonlu Toprak Frezeleri

TürkTraktör Merdane Kombinasyonlu Toprak FrezeleriArka Kapak Ayar Kolu

Rotorun arkasında bulunan sac karkasın pozisyonu ve baskı oranı kollar yardımıyla kolayca ayarlanabilmektedir. Rotor üzerindeki bıçakların ve sac karkasın oluşturduğu etki ile toprak istenen oranda parçalanır. 

Dişli Merdane

TürkTraktör dişli merdane kombinasyonlu toprak frezelerinde sunulan merdane ile toprak sıkılaştırılması tüm yüzey genelinde yapılır. Ağır topraklarda ve artık kalıntılı yerlerde bile tıkanma yapmaz.

Sıyırıcı

Dişli merdane kombinasyonlu modellerde bulunan sıyırıcılar vasıtasyla dişler arasında toprak birikmesi önlenmiş olur.

Boru Merdane

TürkTraktör boru merdane kombinasyonlu toprak frezelerinde sunulan merdane, toprağı sıkıştırma özelliği sayesinde toprak tavının korunmasını sağlar. Eğimli yapıya sahip merdane ile toprak yüzeyinde kanal şeklinde oluşturulan izler sayesinde kaymak tabakası oluşma riski minimize edilir.

Bıçak Rotor

Güçlü ve sağlam yapılı bıçaklar her çeşit toprak koşullarında başarı ile çalışmaktadır.

Patlatma

Merdaneli toprak frezelerinde bulunan patlatma ayağı ile traktör tekerleklerinin sıkıştırdığı toprak şeridi işlenmektedir.

Kızak

İstenilen derinlik ayarı kızak ve merdane bağlantıları ile ayarlanır. Kızak ve merdane bağlantıları toprak yüzeyine göre uzatılırsa yüzeysel, kısaltılırsa derin işleme yapar.

Şanzıman

Türk Traktör TF Serisi Toprak İşleme Makinelerinin (4V) li modellerinde dişli kutusundaki dişli çiftleri değiştirilerek, farklı rotor devirlerinde çalışmak mümkündür. Bir çift dişli, transmisyon şaftlar üzerinde takılı iken, farklı devirler sağlayan ikinci dişli çift ise, dişli kutusu içinde kapak üzerine monte edilmiştir. Dişli çiftlerini değiştirmek son derece kolaydır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?