Gübre Serpme Makineleri

Gübre Serpme MakineleriÇamurluk

Standart olarak sunulan paslanmaz çelik malzemeli çamurluk sayesinde traktör tekerleğinden sıçrayacak çamurun disklere ve diğer önemli aksamlara zarar vermesi engellenmiş olur. 

Elekler

Standart olarak sunulan elek sistemi sayesinde granül yapıdaki gübrenin topaklanması engellenerek düzgün bir akış içinde boşaltma ağızına ulaşması sağlanmaktadır. Bakım-onarım işlemleri için eleğin takılıp çıkarılması kolay bir şekilde gerçekleşmekte olup sağlam yapıda olması ile de uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır.

Kolay bakım ve onarım imkanı

Gübre serpme makinesinde bakım-onarım işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek adına arkaya katlanabilir gübre kovası kullanılmaktadır.

Branda

Standart olarak sunulan branda sayesinde yağmur suyu nedeniyle depoda bulunan gübrenin ıslanarak ziyan olması ya da tıkanmalara neden olması engellenir.

Depo dizaynı ve hacmi

800, 1200 ve 1600 litre kapasiteli olmak üzere 3 farklı model seçeneği bulunan TürkTraktör gübre serpme makinelerinde sekizgen depo dizaynı kullanılmaktadır. Bu sayede düzgün ve devamlı bir gübre akışı sağlanmaktadır. Düşük kapasiteli (800 ve 1200 litre) bir TürkTraktör gübre serpme makinesi kullanıcısı, daha yüksek hacimli bir makine talebinde bulunduğunda mevcut makine üzerine ilave hacim sacı temin ederek çözüm üretebilmektedir.

Yatay karıştırıcı

Yatay karıştırıcılar, gübreyi depo tabanına sıkıştırmadan, düşük bir devirde dönerek çalışmakta, bu sayede gübreye zarar vermemektedir. Yatay karıştırıcılar, kesintisiz bir gübre akışı sağlamaktadır. Karıştırıcıya binen yükü azaltmak için eşit gübre akışı sağlayan kafes sistemi de standarttır.

Değişken açılı kanatlar

Değişken açılı kanat özelliği sayesinde, gübre dağılımının homojenliği ayarlanabilmektedir. İş genişliği boyunca kenarlara ya da ortaya atılan gübre yoğunluğu kanat açısının değiştirilmesi ile ayarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra kanat açısı değişikliği ile iş genişliği 10-24 metre aralığında değiştirilebilmektedir. Gübre yapıları birbirinden hem boyut hem form olarak farklılık gösterdiği için farklı tip gübre uygulamalarında homojen dağılımın sağlanmasında değişken açılı kanat yapısı büyük avantaj sağlamaktadır.

Çift diskli gübre serpme tertibatı

Çift diskli gübre serpme tepsileri, paslanmaz çelik malzemeli olup gübre dağılımının engebeli koşullarda dahi tarla yüzeyine homojen dağılımını sağlamaktadır. Boyasız olarak üretilen paslanmaz malzemeli diskler uzun yıllar kullanım imkanı sunar.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?