New Holland Çayır Biçme Makineleri

New Holland Çayır Biçme MakineleriAğır hizmet tipi çeki oku…

New Holland H 7220 ve H 7230 koşullandırıcılı çayır biçme makinaları ağır hizmet tipi çeki oku ve şaseye sahiptir. Ağır hizmet tipi şase ve çeki oku yüksek dayanımlı çelikten imal edilmiştir. New Holland H 7220 & H 7230 ile uzun ömürlü bir kullanım garanti edilmektedir. 313 RDB modelinde diğer modellerden farklı olarak, biçme düzeninin traktörün her iki yanında çalışmasına olanak tanıyan merkezi çeki oku mevcuttur. 

Sağlam ve uzun ömürlü..

New Holland’ın patentli, özel tasarıma sahip MowMax™ biçme kirişi ile ürün zemine en yakın noktadan biçilmektedir. Disklerin üzerinde bulunan bıçaklar diskin ürün ve toprakla temas etmesini önlediği için üründe tamburlu çayır biçme makinalarındaki gibi yanma oluşmaz ve yüksek kalitede biçme sağlanır. Özel tasarımlı biçme kirişi ile tekdüze biçim yapmak mümkündür.

Her diske hareket veren dişli kutusu modüler bir yapıya sahiptir. Bu sayede üniteler birbirinden sadece iki civata sökülerek bağımsız bir şekilde ayrılabilmektedir. Sağlam ve kompakt dişli kutusu tamamen izole edilmiş, sızdırmaz bir yağ banyosu içerisinde çalışmaktadır.

Biçme ünitesi tarlada yabancı bir cisme çarparsa New Holland’ ın patentli ShockPRO™  disk göbeği, kesme tahik hattının tamamını koruyarak, tamir için harcanacak kayıp zamanı ve tamir masraflarını minimize eder. Ekonomik, ShockPRO disk göbeği bu çarpma şiddetini kendi üzerinde toplar ve tahrik dişlilerinin zarar görmesini engeller. ShockPRO disk göbeğini tarlada değiştirmenin düşük bir maliyeti vardır ve 5-7 dakikanızı almaktadır.

Daha az zaman kaybı…

New Holland H7000 serisi koşullandırıcılı çayır biçme makinalarında yol-iş konumu hidrolik olarak gerçekleştirilmektedir.Bu sayede tarla başı dönüşler sorun olmaktan çıkmaktadır.

Daha kısa sürede daha kaliteli ürün…

Biçilmiş otun yaprağı ile sapı aynı süre içerisinde kurumaz. Koşullandırıcı ünitesi sayesinde yaprak ile sapın aynı sürede kuruması sağlanır, böylece; hayvanın üründen besin değerini kaybetmeden yararlanması sağlanır.

Koşullandırıcılı çayır biçme makinaları, koşullandırıcısızlara kıyasla % 50 zaman tasarrufu sağlar. 

Bu sayede üretici mevcut tarladan 4 alıyorsa 5, 5 alıyorsa 6 biçim almaya başlar.

Hidrolik yol iş konumu

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?