New Holand Kendi Yürür Yem Hasat Makineleri

New Holand Kendi Yürür Yem Hasat MakineleriRockAlert taş dedektörü

Tüm FR Forage Cruiser serisi silaj makinelerinde standart olarak sunulan RockAlert taş dedektörü sayesinde olası hasarlara karşı makinenin önemli organları korunur. 300 milisaniye içerisinde besleme tamburlarını durduran ve otomatik olarak kusturma işlemi yapan sistem hızlı ve verimli hasata olanak tanır. 

Her türlü ihtiyaca uygun tabla ürün gamı

FR Forage Cruiser serisi silaj makinelerinde, modele göre 6 ve 8 sıralı, sıra bağımsız özellikli mısır tablaları standart olarak sunulmaktadır. Mısır tablası haricinde, ot hasatına yönelik olarak 3 metre ve 3.8 metre iş genişliğinde ot toplama tablaları ve doğrudan kesim yapmaya imkan tanıyan 6 metre iş genişliğinde doğrudan kesim tablaları New Holland Silaj Makinesi Tabları ürün gamını oluşturmaktadır.

FR Forage Cruiser ile sektörde önde gelen kıyım kalitesinin keyfini çıkarın

HydroLoc™ teknolojisi, ürün yoğunluğuna ve nem miktarına bakılmaksızın kıyma boyunu sabit tutar. Sonuç nedir? Sindirimi kolaylaştıran en kaliteli silaj. Geleneksel hayvancılığın midesinde ve modern biyokütle tesislerinde..

Kesme tamburu

2 x 12 bıçak 780kg yüksek ataletli kesme tamburu her koşulda üstün doğrama performansı sunar ve olası ürün yoğunluklarında yükleri ataletiyle önler. Tüm mahsul ve mısır odaklı işletmeler için mükemmeldir. İnce kesim fermantasyona yardımcı olur.

Sabit Kıyma boyu

Endüstri lideri HydroLoc ™ sistemi, hareket halindeyken IntelliView ™ IV monitör aracılığıyla kıyma boyu ayarını hassas bir şekilde sağlar. Kesme uzunluğu değiştirildiğinde, tabla hızı otomatik olarak besleme tamburu hızına uyacak şekilde ayarlanır. Aynı şekilde ilerleme hızı değiştirildiğinde, besleme tamburu ve tabla hızı otomatik olarak uyarlanır, böylece herhangi bir ürün yığılması veya ürün akışında bir boşluk oluşmaz ve sürekli istenilen kıyma boyu ayarlanır.

ACTIVELOC ™ Teknolojisi nem sensörü ile kıyma boyu bağlantısı

FR artık devrim niteliğindeki ActiveLOC ™ teknolojisine sahiptir. Ürün çok nemli olduğunda çok ince kıyıldığında sulanma meydana gelir ve silaj için istenilen bir durum değildir.Gerçek zamanlı nem algılama, nem içeriğine bağlı olarak kıyma boyunun uzunluğunu kontrol etmek için önceden ayarlanmış kıyma boyu parametreleri ile birlikte kullanılır. Sonuç; arttırılmış kütle yoğunluğu ve gelişmiş silaj kalitesi.

METALOC ™ metal sensörü

En son teknoloji ürünü MetaLoc ™ metal algılama sistemi, 6 bölmeli metal algılama bölmesi sayesinde besleme tamburunda metal tespit edildiğinde 300 milisaniye içinde tamamen durmaktadır. Metalin konumu tespit edilerek IntelliView ™ IV monitöründe gözükecektir.

ADJUST-O-MATİC ™ Otomatik bıçak bileyleme

Keskin bıçaklar daha az güç tüketerek ve iyi kıyarak kapasite artışı yanında yakıttan da tasarruf sağlar. New Holland'ın patentli Adjust-O-Matic ™ teknolojisi ile bıçakları kolaylıkla keskinleştirebilir ve makaslamayı kabinde otururken ayarlayabilirsiniz. Sonuç: bıçak ömrünü önemli ölçüde arttı ve kesme bıçağı aşınması azaldı.

Güç aktarımı

FR’ınızdan en iyi şekilde faydalanabilmek için, motordan tahrik edilen parçalara ve nihai olarak toprağa verimli güç aktarımı şarttır. Mümkün olduğunca kayıpsız ve direkt aktarma organı mantığını ve daha fazlasını garanti eder.

Geleneksel kayış tahrikli hidrolik sistemlere kıyasla, kullanılan kısa kayışlar, güç iletiminde kayıpları önlemek ve kaçırmamak için önemlidir. FR‘ın şanzıman tasarımı uzun süreli kullanım için tasarlandığından güvenirlilik sunar.

Tek ana tahrik kayışı, aktarma tahrikli sistemlerde ortaya çıkan kayıpları ortadan kaldırır ve verimliliğin en üst düzeyde olması için besleme tamburuna, kıyma tamburuna ve ürün hızlandırıcıya gücünün% 100'ünü gönderir.

Yüksek Dümenleme kabiliyeti

FR‘ın kompakt tasarımı ve etkileyici 55 ° dönüş açısı  sadece 6.4m'lik bir yerde dönmesine imkan verir. Bu, sıra sonu dönüşlerde zaman kaybını önleyerek  daha fazla hasat süresi anlamına gelir.

Stabil çalışma imkanı

FR‘ın ultra-uzun 3.2m dingil mesafesi tarlada ve yolda mükemmel bir stabilite sağlar. Dört parçalı 250kg denge ağırlıkları, tabla bağlandığında yolda yüksek hızla giderken bile zıplatmayı önler. Sürekli dört çeker sistemi ve opsiyon olarak sunulan diferansiyel kilidi zorlu tarla koşullarından sizi kurtarmak için değerli ortağınızdır. 

360° FR Forage Cruiser

Yeni FR Forage Cruiser serisi, tarlada daha fazla zaman harcamak için tasarlandı. Tüm bakım noktalarına erişmek çok kolaydır. Uzun servis aralıkları, FR'ın tarlada daha fazla zaman harcayacağı ve daha fazla yem hasat edeceği anlamına gelir.

Yenilenmiş özellikler

Yeni LED aydınlatma paketi, düşük ışık seviyelerinde bakım ve servis işlemlerini daha da kolaylaştırır. 

• Motor hava filtresine kolay erişim. 

• Benzinli doldurmayı kolaylaştırmak için yakıt ve 200 litrelik AdBlue tankları yan yana bulunmaktadır. 

• Merkezi otomatik yağlama sistemine kolayca erişilebilir.

Ot hasadında olağan üstü performans

En kaliteli, en değerli besi ve süt ürünleri elde etmek için, hayvanlarınızı en kaliteli silajla beslemelisiniz. Bunu sunabilmek için, tam doğru anda hasat yapmanız gerekir. İkinci bir şansınız olmayacak. 300FP ot toplama tablası ile her seferinde ilk günkü kalitede hasat edebilirsiniz.

Verimli Besleme

FR Forage Cruiser, müşterilerin % 100'ünü memnun etmelidir. Müşteriler kaliteli silaj ürünü istemektedir. FR, eşsiz işleme performansı sayesinde bunu sunar. Özellikle Müteahhitler ve kooperatifler, mümkün olduğunca çok iş yapmak istediklerinden dolayı mısır ile ot hasadı arasındaki değişikliği çok kısa sürede yapmak istiyorlar. FR patentli Variflow ™ teknolojisi sayesinde bunu sunmaktadır.

Eğimli arazilerde bile etkin çalışma

Eğimli ve/veya taşlı zeminde çalışırken optimum güvenilirliği sağlamak için toplama parmakları güçlendirilmiştir. Özellikle eğimli arazilerde çalışırken tablanın önünde yığılma olmaması için destek tekerleği bulunmaktadır.

Yoldayken işinizi kolaylaştıracak

Karayolu taşımacılığında kolaylık sağlaması amacıyla üç metrelik tabla, daha hızlı gitmenizi ve kolayca ulaşmanızı ağlar. 3.8 metrelik tabla ise en geniş ve en yoğun namluları bile kolayca işler.

Ürün yönlendirme merdanesi

Ürüne zarar vermeden besleme boğazına düzgün ve eşit bir ürün akışı sağlamaktadır. Dahası, namluda değişen ürün yoğunluğu değişikliklerinde ürün akışının düzgünlüğünü sağlayabilmek için pozisyonu kabin içerisinden ayarlanabilir.

Verimli Besleme

Tabla, ürünün besleme tamburlarına aktarılması için eksantrik şekilde içeri giren parmaklarla donatılmıştır. Sık kırılma riski oluşturan yoğun veya taşlı arazilerde çalışırken isteğe bağlı seçilebilir. Aktif ürün kusturucu artık standart ve besleyici tamburu ve toplama helezonunu tersine çevirdiğinizde ,otomatik olarak ürün kusturucu devreye girer.

Etkili dane kırıcı

Etkili dane kırıcı tamburlarda kanıtlanmış bir testere dişi desen kullanır; bu da neredeyse tüm danelerin kırıldığı, besleyici lif içeriğinin sindirmeyi daha da kolaylaştırdığı anlamına gelir. Dane kırıcılar arasındaki açıklık IntelliView ™ IV monitör kullanılarak kalibre edilebilir. Sertleştirilmiş aşındırıcı yüzey,  yoğun mısır hasadında bile etkili çalışmaktadır.

Variflow ™ teknolojisi:

Variflow ™ sistemi operatörün hasat edilen ürüne bağlı olarak üfleyicinin konumunu değiştirmesini sağlar. Sistem iki ayara sahiptir. Birinci pozisyon; mısır gibi doğrudan kesilen yoğun ve ağır olan ürünlerin hasadında kullanılmaktadır, ikinci pozisyon ise; ot hasadındaki gibi kütle ağırlığı daha hafif olan ürünler için seçilmelidir. Ot hasadı sırasında kesme tamburundan sonra gelen dane kırıcıyı devre dışı bırakarak ürün hızlandırıcı arasındaki boşluğu hemen hemen ortadan kaldırır. Ot hasadı pozisyonunda ürün hızlandırıcı kesme tamburuna 20 cm daha yakın bir konumdadır ve genel makina verimliliğini artırmak ve yakıt tüketimini düşürmek çin 40hp'ye kadar tasarruf sağlar.

Tek başınıza, iki dakikada

Tek başınıza ve iki dakika içinde mısırdan ot ayarına herhangi bir alete ihtiyaç duymadan Variflow ™ sistemi ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca, özel bir gerdirme sistemi ile her iki konumda da doğru kayış gerginliğini otomatik olarak ayarlamaktadır.

Ferah ve geniş

360 görüş açısıyla bu büyük alanın keyfini sessiz 76dB (A) kabininde huzur ve sessizlikte yaşayabilirsiniz. En sıcak günlerde bile standart kliması ve soğutma dolabı ile serinlemenize olanak sağlamaktadır.

Karanlık geceler için parlak ışıklar

Güçlü çalışma ışıkları sayesinde geceleri güne dönüşüyor. Boşaltma tüpünün ucundaki özel bir ışık, römorkta doldurulan bölgenin aydınlık olmasını saplar ve isteğe bağlı bir HID aydınlatma paketi, aydınlatma performansını daha da geliştirir. Uzun bir günün sonunda, FR kapatıldıktan sonra 30 saniye boyunca aydınlatmaya devam eder ve bu sayede sürücü ve yolcular iyi aydınlatılmış bir yolda evlerine yürüyebilirler.

En uzun ve yoğun mısırlarda bile kolay çalışın

Yüksek verimli mısır tarlalarında hasat için, büyük diskli mısır tablası en ideal seçimdir. Altı, sekiz ya da on sıralı seçenekleri  bulunan 1350mm çaplı diskler en geniş sıralarda bile verimli çalışır. Hızlı kesme bıçakları mısırı içeri doğru alır.

Tabla bağlantı adaptörü

Mısır ve hububat tablalarını kullanırken % 100 uyumluluk sağlamak için özel bir aparat hızlı ve basit bir şekilde FR serisinin besleme boğazına  takılabilir. Bu ilave aparat ile gelen besleme silindiri, tabla ile boğaz arasındaki mesafeyi kullanarak sürekli bir ürün akışı sağlar.

Etkili ürün hızlandırıcı

FR, kesme tamburundan römorka verimli bir ürün transferi sağlamak için ürün hızlandırıcı kullanılmaktadır. Daha yüksek hacimlerde ürünün daha verimli iletilmesi için pürüzsüz akan havanın kütlesini %40 oranında arttırmıştır. Ürününün hızlandırılmasını ve bacadan aktarımını sağlayan üfleme düzeneğinin sürekli olması türbülansı azaltır ve boşaltma verimliliğini arttırır.

Kesintisiz Ürün Akışı

Yem Hasadı sadece kesmek demek değildir, değerli bitkilerin her bir parçasını römorka güvenle ulaşmasını sağlamak için operatör ile traktör ve römork sürücüsü arasında sürekli iletişim gereklidir.  210 °’lik baca hareketi ile, serbestçe dolaşan ve operatör tarafından görünürlüğü ve isteğe bağlı tam otomatik römork dolumu ile kıyılmış ürünün her bir parçası yüklenmektedir.

Kolay sıra sonu dönüşleri

Ürün hızlandırıcının kesme tamburuna yakın olması, ürünün tablaya girmesinden iki saniye sonra römorka iletileceği anlamına gelir. Sonuç? Sıra bittiği anda ürün hali hazırda römorka iletildiğinden dolayı sıra sonu dönüşlerde ürün kaybı yaşanmaz.

Olağanüstü 210 °’lik baca dönüş açısı

Sağ ve sol tarafında römorkların doldurulmasını sağlayan tam bir 210 ° dönüş açısına sahiptir ve yol pozisyonunda güvenli bir taşıma için bir başlangıç ​​konumu da getirilebilir. Daha güçlü montaj noktaları ve ilave dirseklerle birleştiğinde daha hassas dolum sağlamaktadır. Ekstra uzunlukta ve 6.4 metre yüksekliğine sahip olması, en yüksek römorkların bile kolaylıkla doldurulması anlamına gelir.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?