SA Serisi Turbo Atomizörler

SA Serisi Turbo AtomizörlerAnnovi Reverberi ilaçlama pompası ile mükemmel ilaçlama performansı

New Holland ilaçlama makinalarının tüm modellerinde Annovi Reverberi marka ithal ilaçlama pompaları kullanılmaktadır. Meyve bahçeleri ve bağlarda ilaçlama yaparken istenilen debiyi sağlayan Annovi Reverberi ilaçlama pompaları, yoğun ilaçlama koşullarına karşı dayanıklı diyafram yapısına sahiptir. 

Çift hızlı ithal şanzıman

Tüm SA Serisi turbo atomizörlerde iki farklı hız kademesine sahip BIMA marka ithal şanzıman standart olarak sunulmaktadır. Pervane hız kademesi bir kol yardımı ile yavaş veya hızlı kademelerine getirilerek ayarlanmaktadır.

Kusursuz kontrol sağlayan Annovi Reverberi kontrol ünitesi

Basınç değerinin ekran üzerinden okunması ve ayarlanması, ilaçlama işleminin başlatılması – durdurulması, sağ ve sol taraftaki ilaçlama memelerinin ayrı ayrı kontrolü New Holland ilaçlama makinelerinde sunulan Annovi Reverberi marka kontrol ünitesi ile sağlanmaktadır.

Çift taraflı kullanılabilen ithal ilaçlama memeleri

1,2-1,5 mm delik çaplarına sahip çift taraflı kullanılabilen konik hüzmeli ilaçlama memeleri pirinç malzemeden üretilmiş olup uzun yıllar sorunsuz ilaçlama imkanı sunmaktadır.

Üstün hava debisi

SA Serisi turbo atomizörlerin LS modelinde ayarlanabilir plastik pervane, HS modelinde güç ihtiyacını düşüren alüminyum pervane kullanılırken, HSB modelinde plastik ve alüminyum pervane seçenekleri bulunmaktadır.

Şık tasarıma sahip dayanıklı polyester depo

SA Serisi turbo atomizörlerde güneş ışınlarına ve kimyasala karşı dayanıklı, onarımı mümkün ve modern dizayna sahip polyester malzemeden üretilen ilaçlama deposu kullanılmaktadır.

Farklı bağlantı şekilleri

New Holland ilaçlama makinalarının LS ve HSB modelleri traktöre çeki oku ile bağlanmakta olup özellikle meyilli arazilerde bu bağlantı sistemi tercih edilmektedir.  Üstün manevra kabiliyeti sunan hidrolik yan kollara bağlantı sistemi HS modellerde standart olarak sunulmaktadır. Traktöre üç nokta askı sistemi ile bağlanan New Holland SA 400 ve SA 600 modelleri, engebeli arazilerde tercih edilen bağlantı sistemine sahiptir.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?