TD4.100F

TD4.100FDaima güç, daima performans

New Holland TD4.100F modeli toprağa aktardığı 98 HP ve 407 Nm gücü, 3.4L silindir hacmine sahip 4 silindirli F5C motorunda üretmektedir. Yüksek basınçlı common-rail yakıt enjeksiyon sisteminin elektronik kontrol ünitesi sayesinde hava yakıt karışımı ve zamanlaması güç ihtiyacına göre ayarlanarak ideal yakıt tüketimi sağlanmaktadır. Ayrıca yakıtı 1.600 bar gibi yüksek bir basınçla püskürterek yanma etkisi arttırılır ve mekanik motorlara göre yaklaşık %15 daha yüksek performans elde edilmektedir.

Hareket kabiliyetinizi kısıtlamayın

TD4.100F modeli motordan aldığı gücü çalışmalarda 12 ileri 12 geri vites seçeneğine sahip transmisyon ile verimli bir şekilde toprağa aktarmaktadır. İsteğe bağlı olarak sunulan Powershuttle ileri geri mekik kolu sayesinde debriyaja basmadan ileri geri hareketi gerçekleştirilmektedir. Daha düşük hız ihtiyaçları için 20 ileri 12 geri sürüngen vites seçeneği mevcuttur. Ayrıca elektro-hidrolik çift çeker ve diferansiyel kilidi kumandaları sayesinde kolay ve güvenli kullanımın sağlanmaktadır.

Her yükün altından kalkar!

New Holland TD4.100F modeli 3.000 kg kaldırma kapasitesi, 6 adet hidrolik güç çıkışı ve standart Lift-0-Matic™ ile birçok tarımsal ekipman ile etkin çalışma imkanı sunmaktadır. Gücün yanında verimi de her alanda bünyesinde barındıran TD4.100F modeli, 540/540E ve tekerlek devrine senkronize çalışabilen Servo kuyruk mili sayesinde işinizi en verimli şekilde yapmanızı sağlamaktadır. 540E d/dak kuyruk mili hızı seçeneği 1535 d/dak gibi düşük motor hızında elde edilerek yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?