TR6s

TR6sHorizon™ Kabin; daha fazla iç hacim daha iyi görüş

Mükemmel bir görüş açısı mı istiyorsunuz ? Çözüm New Holland tarafından sunulan, sınıfında lider Horizon™ kabin. Tek parça ön cam, tarlada, yolda her koşulda en yüksek üretkenlik ve yüksek görüş kabiliyeti sunar. 69 db(A) ses seviyesi uzun saatler yorgunluk duymadan çalışabilirsiniz.

Gelişmiş Gösterge Paneli

TR6 serisi’nin dijital ve analog göstergeleri bünyesinde barındıran gösterge paneli ile traktörünüz ile ilgili tüm parametreleri hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Aynı zamanda AdBlue sıvısı seviyesini yüzdesel olarak dijital ekrandan takip edebilirsiniz

Ayarlanabilir Mekik Kolu Hassasiyeti

Elektro-Hidrolik mekik kolu..

Yeni TR6 traktörünüzü çiftlik içinde kısa mesafelerde ya da taşıma amaçlı uzun mesafaler arası kullanmanız gerektiğinde, mekik kolunun tepki hassasiyetini ihtiyaçlarınız doğrultusunda 3 kademe olarak ayarlayabilirsiniz

Çevreci ve Ekonomik Yeni Nesil Stage 5 Motor

160s ve 170s modelleri, 125s,135s ve 145s modelleri, FTP tarafından üretilen, 4 ve 6 silindirli, yeni nesil ECOBlue™ HI-eSCR 2 teknolojili, NEF motorlar ile donatılmıştır. Yeni Stage 5 teknolojili motorların nominal güçleri modele göre; 116 HP ve 145 HP arasında değişmekte olup, maksimum motor güçleri ise 125 HP ile 158 HP arasında değişmektedir.

Emisyon düşürme teknolojileri konusunda dünya’ ya öncülük eden FPT; kendini ispatlamış ve sektöre öncülük eden yeni nesil, bakım gerektirmeyen HI-eSCR 2 sistemi ile düşük emisyon değerleri sunmaktadır.

Yeni TR6 serisi Stage 5 motorlarında sunulan EPM (Motor Güç Yönetim Sistemi) ile, 34 HP gücüne kadar ekstra motor gücü elde edebilmek mümkündür. Kuyruk mili işleri, çeki gücü ihtiyacı ve hidrolik sistemin ihtiyaç duyduğu zorlanma anlarında devreye giren ekstra güç sayesinde traktörün motoru her türlü zorluğun üstesinden gelir. Sadece ihtiyaç duyulduğu anda devreye giren ekstra güç sistemi sayesinde gereksiz yere yakıt tüketilmemiş olur, bu sayede toplam yakıt tüketimi düşer.

Hızlı ve Güvenilir Yarı Otomatik Şanzımanlar

Yeni TR6 serisi; 8 oranlı, düşük ve yüksek olmak üzere iki ana kademeye sahip olan kendini ispatlamış, yarı otomatik şanzıman ile donatılmıştır.

TR6 serisinin; tüm 6 silindirli motora sahip modellerinde (160S ve 170S) ve ön aks süspansiyonuna sahip tüm 4 silindirli modellerinde eko olarak isimlendirilen 17. yol vitesi standart olarak sunulmaktadır. Serinin baz  modellerinde ise 16x16 yarı otomatik şanzıman bulunmaktadır. 17. yol vitesi sayesinde, yol sürüşlerinde daha düşük motor devirleri yakalanılarak yakıt tasarrufu sağlanır.

Yarı otomatik şanzıman; 2.27 km/s minimum hız ve 40 km/s maksimum ilerleme hızları sunar.

Güçlü Hidrolik Sistem

New Holland TR6 serisi, 4 silindirli ve ön aks süspansiyonu olmayan modellerde sabit tip, 86 litre/dk debili hidrolik pompa bulunurken, tüm ön aks süspansiyon sistemine sahip modeler ile 6 silindirli motora sahip modellerde 121 l/dk kapasiteli değişken hacimli hidrolik pompa (CCLS) bulunur. Yük algılama sistemine sahip pompa sayesinde sadece hidrolik sistemin yüke bindiği anlarda yüksek kapasite çalışan pompa, motora daha az yük bindirir bu sayede yakıt tasarrufu sağlanır.

Terrolock™ Akıllı Çekiş Kontrol Sistemi

Terrolock™ olarak isimlendirilen, yenilikçi çekiş yönetim sistemi ile; ihtiyaç duyulduğunda ön aks tekerlerine gücün aktarılması, ön ve arka diferansiyel kilitlerinin devreye sokulup - çıkarılması gibi tüm işlemler otomatik olarak gerçekleşir. Sistem tüm bu işlemleri yaparken, direksiyon açı sensörleri ile tekerlerin dönüş açısını da dikkate alır. Sonuç olarak, her türlü şartta, üstün çeki yeteneği, daha iyi manevra kabiliyeti ve aktarma organları üzerinde daha az baskı oluşur.

Otomatik Kuyruk Mili

540 d/dk, 540 d/dk Ekenomi ve 1.000 d/dk seçeneklerine sahip olan arka kuyruk mili, otomatik kullanım özelliğine sahiptir. Otomatik mod, ekipman daha önceden belirlenen yüksekliğe kaldırıldığında otomatik olarak kuyruk mili devrini keser ve daha sonra tekrar çalıştırır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?