T540 S/B TMR

T540 S/B TMR


New Holland T540 serisi T540S ve T540B olmak üzere iki farklı platform üzerinde toplamda dört farklı model ile hem bahçe hem tarla tarımında ideal çözüm ortağını oluşturmaktadır.


New Holland T540 serisi T540S ve T540B olmak üzere iki farklı platform üzerinde toplamda dört  farklı model ile hem bahçe hem tarla tarımında ideal çözüm ortağını oluşturmaktadır. 50 beygir gücündeki 3 silindirli yerli motoru, turbo-intercooler ünitesi sayesinde 201 Nm maksimum tork üreterek kullanıcılarına eşsiz bir performans yaşatmaktadır. Motorun ürettiği bu güç, tam senkromeçli transmisyon ile toprağa verimli bir şekilde aktarılarak etkin çalışma imkanı sunulmaktadır. 52 litrelik yakıt deposu gün boyu çalışmaları desteklemektedir.

Yerli turbo-intercooler motor
New Holland T540 tarla ve bahçe serisi turbo-intercooler aspirasyon sistemine sahip 3 silindirli yerli motoruyla kullanıcılarına eşsiz bir sürüş performansı yaşatmaktadır. 50 beygir ve 201 Nm maksimum tork güç üreten bu motor TürkTraktör kalitesiyle çekiş performansı ve yakıt ekonomisini bir araya getirmektedir. 52 litrelik yakıt deposu ile gün boyu çalışmalar desteklenirken, standart olarak sunulan mekanik akü şalteri daha güvenli ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?