TDD Bluemaster TMR

TDD Bluemaster TMRYeni nesil motor teknolojisiyle üst düzey yakıt ekonomisi

TDD Bluemaster serisinde çevre dostu Tier3 emisyon değerlerine sahip turbo intercooler donanımlı, yakıttan maksimum verimin, yüksek tork ve performansın elde edildiği ekonomik motorlar kullanılmaktadır. Filtre temizliğinin fan yardımıyla gerçekleştirildiği fan aspirasyon sistemiyle maksimum filtrasyon ve verim sağlanmaktadır.

Her viteste sorunsuz ve daha hızlı ileri - geri manevra kabiliyeti

TDD Bluemaster serisinde 12 ileri 12 geri vitese sahip transmisyon tarlalarda ihtiyaç duyulan ileri-geri hız seçimini kolaylıkla sağlamaktadır. İleri–geri mekik kolu ile her viteste geri hareket etme imkanı sunan sistem geniş vites aralığına sahiptir. Sıra sonu dönüşlerde daha hızlı ve kolay ileri-geri manevraları tercih edenler için debriyaja basılmasını gerektirmeyen Powershuttle hidrolik mekik kolu TD75D BLM, TD90D BLM, TD100D BLM ve TD110D BLM modelleriyle birlikte sunulmaktadır.

Kendinizi her daim güvende hissedin!

Yenilenmiş TDD Bluemaster serisi en güncel TMR - Traktör Ana Çerçeve regülasyonunu yerine getirerek kullanıcılarına en üst düzey güvenlik ve konfor özelliklerini sunmaktadır. Mekanik akü şalteri, kuyruk mili sistemine bağlı olan koltuk sensörü, geniş görüş açısına sahip çift yan aynalar, ilerleme hızını gösteren dijital ekran (isteğe bağlı) ve bunun gibi birçok özelliği bünyesinde barındırarak kullanıcılarına eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?