TD5 Bluemaster

TD5 BluemasterYüksek ve kesintisiz performans ile her daim yanınızda

New Holland TD5 Bluemaster serisi yeni nesil yerli üretim common-rail yakıt enjeksiyon sistemine sahip 4 silindirli motorlarıyla yepyeni bir performans deneyimi yaşatmaya hazır. Aynı beygir gücündeki mekanik motorlara kıyasla yeni nesil motorlar 30 Nm tork artışı sağlamakta olup, TD5.110 Bluemaster modelinde 459 Nm maksimum tork değerine ulaşmaktadır. Yüksek tork değerlerine ek olarak %40’lara varan tork rezervi sayesinde en yoğun çalışma koşullarında bile traktörünüz bayılmadan veya vites düşürmeye gerek duymadan işlerinizi ara vermeden sürdürebilirsiniz.

Faz 4 motorlar ile sürdürülebilir tarımın öncüsü

TD5.90, TD5.100 ve TD5.110 Bluemaster modelleri yalnızca SCR teknolojisini kullanarak egzoz emisyonları etkisiz hale getiren TD5 Bluemaster modelleri Faz 4 (Tier 4b) emisyon seviyesine ulaşmaktadır. Yalnızca SCR teknolojisi diğer uygulamalara nazaran, silindirlerdeki yanma işleminden sonra traktörün sağ tarafında bulunan SCR katalizöründe zehirli egzoz gazlarını AdBlue sıvısı ile karıştırarak partikül madde salınımı %93 oranında azaltmayı başarmaktadır. Böylece TD5 Bluemaster serisi performanstan ödün vermeden gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmaya katkı sağlamaktadır. TD5.80 BLM modellerinde SCR ve AdBlue kullanımı yoktur.

Elektronik Hız Yönetim Sistemi

Elektronik motorun avantajlarını kullanan elektronik hız yönetim sistemi ile 2 farklı motor devri hafızaya alınıp ihtiyaç anında tek tuşa basarak uygulanabilmektedir. Bu sayede el ve ayak gazı kullanım ihtiyacı azaltılarak operatör yorgunluğu en aza indirgenmektedir. Standart olarak sunulan hız yönetim sistemi ile özellikle sıra sonlarında zamandan tasarruf edeceksiniz.

40 km/h hıza ulaşan etkili transmisyon

TD5 Bluemaster modelleri 12 ileri 12 geri tam senkromeçli transmisyon ile motorda oluşan gücü minimum kayıpla toprağa aktarmaktadır. Direksiyon yanında bulunan ileri geri mekik kolu her viteste hem ileri hem geri yöne hareket etme olanağını sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak sunulan Powershuttle mekik kolu ile ileri geri kolunu debriyaja basmadan kullanım geçekleşmektedir. Böylece özellikle sıra sonlarında manevra kabiliyetiniz artarak zamandan tasarruf etmeniz sağlanmaktadır. TD5 Bluemaster serisi 40 km/saate varan ilerleme hızıyla yolda daha az zaman geçirmenizi sağlayarak daha kısa sürede daha çok iş yapmanıza destek olur. TD5.80 BLM tek çeker modelleri ise maksimum 30 km/h hıza ulaşabilmektedir.

Otomatik çift çeker ve diferansiyel kilidi

Tüm modellerde sunulan elektro-hidrolik çift çeker ve diferansiyel kilidi kumandaları direksiyonun alt tarafına ergonomik olarak yerleştirilmiştir. Sadece TD5.110 Bluemaster modellerinde otomatik çift çeker ve diferansiyel kilidi özellikleri sunulmaktadır. Bu özellik sayesinde traktörün ilerleme hızına, arka hidrolik konumuna ve lastiklerin dümenleme açısına göre çift çeker ve diferansiyel kilidi otomatik olarak devreye girip çıkmaktadır.

Elektronik Lift-0-Matik™

Gün boyu çalışmalarınızda en sık kullanılan kumandalardan bir tanesi, yapılan yükseklik ve derinlik ayarını bozmadan ekipmanı kaldırıp indiren Lift-0-Matik™ kumandasıdır. TD5 Bluemaster serisinde bundan sonra bu faaliyeti gerçekleştirmek daha da kolaylaşacak. Operatörün sağ tarafında bulunan elektronik Lift-0-Matik™ düğmesine basarak ekipmanlarınızı rahatlıkla kontrol edebileceksiniz.

Çamurluk üstü hidrolik kumandalar

Tüm modellerde standart olarak sunulan çamurluk üstü hidrolik kumanda kontrolleri ile ekipmanlarınızı ayarlarken verdiğiniz zorlu  mücadeleler TD5 Bluemaster serisiyle geçmişte kalıyor. Her iki tarafta bulunan düğmeler ile traktörün hidrolik kollarını tek tuşa basarak hızlı ve rahat şekilde kontrol ederek ekipman ayarınızı yerinizi terk etmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?