TC Serisi

TC SerisiTabla

TC Serisi biçerdöverler için 4.57 m iş genişliğine sahip yüksek kapasiteli tabla standart olarak sunulmakta olup, isteğe bağlı olarak 5.18 m iş genişliğine sahip tabla ile de kullanıma uygundur. 

Tabla bağlantı sistemi

TC Serisi biçerdöverlerde standart olarak sunulan 68 HP yüksek güç çıkışı sağlayan ikinci kuyruk mili çıkışı ile farklı marka mısır tablaları ile çalışmak mümkündür. 

3.2 kW güce sahip, geliştirilmiş kusturucu motoru ve hidrolik hortumların tek bir aparat ile tablaya bağlandığı güvenli ve hızlı bağlantı sistemi ve özel kilit mekanizması sayesinde kullanıcıya güvenli çalışma ortamı sunmaktadır.

Controlfloat™ Tabla otomatik yükseklik sistemi…

Standart  Controlfloat™ otomatik tabla yükseklik sistemi ile gece gündüz her türlü tarla koşulunda istenen anız yüksekliği yakalanırken, standart dolap devri senkronizasyonu ile tablada yaşanan ürün kayıplarının önüne geçilir.

Sınıfının en iyi harmanlama Sistemi…

607 mm batör çapı ve 111ᵒ kontrbatör sarma açısı ile yüksek dane ve sap kalitesi sunan New Holland TC Serisi biçerdöverlerde kontrbatör açıklık ayarı kabinden elektrikli sistem aracılığı ile ayarlanabilmektedir.

Harmanlama performansını artırmanız mı gerekiyor?

New Holland TC Serisi biçerdöverlerde sunulan 4.32 m² toplam elek alanına sahip çift kademeli elek yapısı ile daha etkin temizleme imkanı sunulmaktadır.

Kullanıcı dostu yüksek kapasiteli dane deposu

6.400 litre depo kapasitesi ve 72 l/s yüksek boşaltma hızı ile kullanıcı dostu olan TC Serisi biçerdöverler kabinden kumanda edilen ve 100% boşaltılabilen depo dizaynına sahiptir.

Daha sessiz ve titreşimsiz kabin…

New Holland TC Serisi biçerdöverler sınıfının en geniş iç hacmine sahip, 75,6 db ses seviyesi sunan kabin, kullanıcı dostu kumandalar ile donatılmıştır.

Daha konforlu çalışma şartları mı istiyorsunuz?

New Holland TC Serisi biçerdöverlerde geri görüş kamerası standart olarak sunulmaktadır.

İsteğe bağlı sunulan sap kıyıcı sistemi

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?